شرکت افـق ترنـم ریحـان

شرکت افق ترنم ریحان با برند ریحان و راحیل، در زمینه تولید فروش و توزیع انواع روغن خوراکی کنجد، زیتون و آفتابگردان و انواع ادویه، حبوبات و عسل در حال فعالیت می باشد.

هم اکنون محصولات این شرکت در بیش از 20 استان کشور توزیع شده و در دسترس مصرف کنندگان گرامی می باشد. استفاده از مواد اولیه مرغوب و مهارت سازمانی در تولید محصولاتی با کیفیت متمایز ، باعث شده تا تولیدات ما به سرعت در بازار رقابتی کشور قرار بگیرد. شرکت افق ترنم ریحان با هدف عرضه محصولات سالم و ارگانیک، پا به عرصه خطیر تولید نهاد تا جای خالی محصول با کیفیت با قیمت مناسب را در سبد خانوارهای ایرانی پر نماید.

سبد محصول صنایع غذایی مزرعه ریحان شامل

انواع روغن زیتون فرابکر طبیعی بصورت بطری شیشه ، حلب ساشه ، اسپری و انواع ادویه مورد نیاز خانواده های ایرانی است و با تلاش بی وقفه کارشناسان تولید، این سبد کالایی در حال به روزرسانی می باشد. البته که در این راه به حمایت شما فرزندان ایران زمین نیازمندیم.

شرکت افق ترنم ریحان ، موفق به کسب کلیه پروانه های قانونی مورد نیاز گردیده است. در این واحد تولیدی کلیه مواد اولیه از بهترین نوع خود با نظارت آزمایشگاه کنترل کیفی خریداری شده و با رعایت کلیه اصول بهداشتی، بسته بندی و روانه بازار می شود.

برخی از چشم‌اندازهای اصلی شرکت افق ترنم ریحان :

ما در تلاش هستیم تا محصولات غذایی خود را، مطابق با ذائقه و در شأن مصرف‌کننده تولید نماییم. هدفمندی و برنامه ریزی موثر، ایمان و عزم راسخ برای دستیابی به اهداف تعیین شده، به کار گیری همکاران مجرب و دلسوز، استفاده از روش های نوین بازاریابی و مشتری محوری از جمله عوامل مهم در استراتژی شرکت افق ترنم ریحان می باشد.

از دیگر چشم انداز های ما ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– طراحی و اضافه کردن محصولات جدید به سبد غذایی خانوار

– تهیه و به‌ روزرسانی دستگاه‌های بسته‌بندی

– خرید دستگا ه های جدید جهت بهبود در فرآیند تولید

– بهبود زیر ساخت‌های کارخانه

– افزایش سطح رضایتمندی شهروندان و مشترکین در راستای حقوق شهروندی

– طراحی و عملیاتی کردن سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان